Wiadomości

Targi Packaging Innovations, Warszawa 2013

2013-07-05

W kwietniu mieliśmy przyjemność wziąć udział w branżowej imprezie wystawienniczej Packaging Innovations organizowanej w Warszawie przez EasyFair Poland Sp. z o.o.

Na targach prezentowaliśmy produkowane przez naszą drukarnię etykiety samoprzylepne na roli. Drukujemy techniką fleksografii i sitodruku, stosując złocenie na zimno, złocenie na gorąco, tłoczenie oraz zadruk lakierem puchnącym. Szczególną uwagę przyciągały etykiety Unicum z trójwymiarowym efektem zadruku w połączeniu z surowcem metalizowanym.

Na stoisku Unicum Etykiety zachęcaliśmy też do stosowania innowacyjnej formy przekazu informacji. Przez umieszczanie kodów 2D na etykietach samoprzylepnych można spakować ogromną ilość informacji, adres www, hasło reklamowe lub informacje konkursowe. Unicum Etykiety gwarantuje pełną weryfikowalność tych kodów w procesie produkcji oraz wystawia certyfikaty zgodności z normami polskimi i europejskimi.

Organizacja imprezy targowej była niezwykle profesjonalna, a zainteresowanie odwiedzających zachęca, aby Unicum Etykiety wystawiało się w kolejnych edycjach targów...

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies | Polityka Prywatności
Zdjęcia: Katarzyna Janaszek
Realizacja: Weblider

Firma Unicum to polska drukarnia etykiet samoprzylepnych na roli. Jako producent oferuje: etykiety foliowe, samoprzylepne na opakowania, na rolce, na wino w mieście Poznań, Warszawa.