Wiadomości

Nowy wizerunek UNICUM Etykiety Sp. z o.o. Sp. k.

2013-07-04

Od prawie 25 lat drukujemy etykiety, które pomagają kreować i odświeżać wizerunek firm z wielu branż.
Nasze etykiety prezentują bardzo wysoką jakość i są zgodne z aktualnymi trendami na rynku opakowań, dlatego firmy dbające o swój wizerunek i chcące mieć produkty wyróżniające się na półkach sklepowych, bardzo chętnie stosują etykiety drukowane w Unicum.

Przyszedł jednak czas, aby to Unicum Etykiety pokazało swój nowy wizerunek. Unicum Etykiety to uznana marka, która gwarantuje produkt o wysokiej jakości. Jesteśmy firmą nowoczesną, która potrafi doskonale zestawić innowacyjność i profesjonalizm.

Unicum Etykiety Sp. z o.o. Sp. k. zaprezentowała swoje nowe oblicze wiosną 2013 roku na targach opakowaniowych w Warszawie. Nowy wizerunek oraz sposób prezentacji spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród dotychczasowych klientów, a także wzbudził zainteresowanie przedstawicieli firm, które potrzebują dobrych etykiet.

Nowe logo i materiały reklamowe, przystępny sposób przekazania informacji o etykietach samoprzylepnych oraz całkowicie przebudowana strona internetowa stanowią jedną całość i są ciekawym źródłem wiedzy o firmie i naszych możliwościach technologicznych.

Na nowej stronie internetowej macie Państwo możliwość wywołania kontaktu naszego przedstawiciela w ciągu zaledwie 1 godziny. Strefa Klienta ułatwia bezpośredni dostęp do istotnych informacji, a w zakładce Wiadomości znajdą Państwo nowinki  i wydarzenia ze świata drukarskiego.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies | Polityka Prywatności
Zdjęcia: Katarzyna Janaszek
Realizacja: Weblider

Firma Unicum to polska drukarnia etykiet samoprzylepnych na roli. Jako producent oferuje: etykiety foliowe, samoprzylepne na opakowania, na rolce, na wino w mieście Poznań, Warszawa.