Wiadomości

Labelexpo 2013

2013-09-30

W dniach 24-27 września 2013w Brukseli odbyła się 32 edycja największych targów opakowaniowych w Europie. Ponad 550 wystawców zaprezentowało najnowsze maszyny, technologie i rozwiązania stosowane w produkcji opakowań i etykiet. Nasza delegacja przez wszystkie dni trwania wystawy przemierzała 30 tysięcy metrów kwadratowych, by odszukać innowacyjne rozwiązania poprawiające wydajność i zwiększające rentowność produkcji.

Na targach prezentowano urządzenia do zadruku różnego rodzaju podłoży, systemy uszlachetniania, nowości w druku cyfrowym oraz rozwiązania dla przygotowalni komputerowych.
Odbyło się wiele warsztatów tematycznych oraz prezentacji umożliwiających porównanie ofert czołowych dostawców urządzeń drukujących.

Producent farb fleksograficznych Flint Group przy okazji Targów Labelexpo ogłosił konkurs Narrow Web Print Awards na najlepsze etykiety w różnych kategoriach. Unicum Etykiety postanowiło wziąć udział w tym prestiżowym konkursie i zaprezentowaliśmy zastosowanie lakieru przestrzennego na srebrnym podłożu PP. 

Wystawa odbyła się pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Etykiet Samoprzylepnych FINAT. Organizacja ta, której członkiem jest też firma Unicum Etykiety, kładzie szczególny nacisk na zdobywanie wiedzy, nawiązywanie kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń i informacji. Mieliśmy niekłamaną przyjemność wziąć udział w tym najważniejszym wydarzeniu roku.
Unicum Etykiety to gwarancja nowoczesności dla swoich Klientów.

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies | Polityka Prywatności
Zdjęcia: Katarzyna Janaszek
Realizacja: Weblider

Firma Unicum to polska drukarnia etykiet samoprzylepnych na roli. Jako producent oferuje: etykiety foliowe, samoprzylepne na opakowania, na rolce, na wino w mieście Poznań, Warszawa.