Z życia firmy

Dumni z etykiet UNICUM

Pod takim hasłem nasza firma zaprezentowała się w dniach 9-10 kwietnia br. w Warszawie na VII Międzynarodowych Targach Opakowań PACKAGING INNOVATIONS 2015. Na wystawie zaprezentowaliśmy nowe pomysły z ostatniego roku, a w szczególności zaprojektowane przez nasze studio graficzne etykiety typu peel-off oraz druk na laminatach wielowarstwowych – saszetki. 

Pierwsze z nich nawiązywały jednoznacznie do stoiska targowego firmy, które w tym roku bardzo się wyróżniało i zrobiło piorunujące wrażenie na odwiedzających, działało na nich prawie jak etykiety Unicum – samoprzylepnie.

Nowością, która spotkała się z największym zainteresowaniem okazała się saszetka z nadrukiem sitowym. Dzięki uprzejmości jednego z naszych kontrahentów, mogliśmy poczęstować gości saszetkami z zawartością w środku, a przy okazji zaprezentować rzeczywisty produkt z nadrukiem. Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska Unicum Etykiety.

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko numer B11 w dniach 13-14 kwietnia 2016 roku na następną edycję PACKAGING INNOVATIONS. Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii.

Dumni z etykiet Unicum